Kim jestem?

Eliza Głowinkowska-Domagała – kultoroznawca, socjolog, coach, oraz szkoleniowiec umiejętności interpersonalnych. Absolwentka Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu, magister socjologii i kulturoznawstwa. W lutym 2009 ukończyłam podyplomowe studia pedagogiczne, a w maju 2013 Studium Mediacji w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii. Ukończyłam również certyfikowane szkolenie na Akredytowanego Coacha ICF Global, organizowanego przez Profi Biznes Group, posiadam również tytuł Praktyka Metody Points Of You. Prowadzę różnorodne kursy i szkolenia z zakresu umiejętności miękkich i rozwoju osobistego raz kreatywne zajęcia dla Seniorów.

 

Entuzjastka dobrej literatury, stała klientka księgarni, stała bywalczyni bibliotek. Autorka dwóch książek. Pierwsza z nich to swobodnie napisany poradnik dla każdego, kto czuje się zmęczony i przytłoczony zbyt dużą ilością spraw do zrobienia: "Odpocząć? Tak! Książka nie tylko dla zmęczonych", wydawnictwo KOS.

Druga książka, wydana w styczniu 2018 roku, nakładem wydawnictwa Lucky, to pięknie wydana pozycja dotycząca historii damskiej torebki:

"It bag. Historia torebką pisana". Książka śledzi karierę torebki i odpowiada na wiele ciekawych pytań. Jak to się stało, że torebka dopiero w XX wieku stała się niezbędna? Które modele miały swoje ambasadorki? Jak podróżowac z klasą? Dlaczego można wydać na torebkę równowartość średniej klasy samochodu? Którzy projektanci zrewolucjonizowali rynek mody? To tylko część pytań, na które można tu znaleźć odpowiedzi...

Atutem tej książki jest też jej szata graficzna - piękna twarda oprawa, dobrej jakości papier oraz wspaniale wykonane grafiki przedstawiające portrety czołowych projektantów mody i wybrane modele torebek.

 

www.wydawnictwolucky.pl/it-bag

 

Zapraszam do zapoznania się z moim światem...

 

e_glowinkowska@op.pl

607-393-753